دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024 ساعت ×
۱۵ هزار بشکه نفت به تولید آزادگان جنوب می‌پیوندد
25 بهمن 1400 - 10:16
شناسه : 24628
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: تلاش داریم که تا پایان سال، ۱۵ هزار بشکه نفت به ظرفیت تولید از میدان نفتی آزادگان جنوبی افزوده شود.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ابوذر شریفی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در حاشیه بازدید از دوازدهمین نمایشگاه صنعت نفت اهواز، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های فنی و مهندسی که در دستور کار این شرکت قرار گرفته است، تلاش داریم که تا پایان سال، ۱۵ هزار بشکه نفت به ظرفیت تولید از میدان آزادگان جنوبی افزوده شود. در حین انجام فعالیت‌های توسعه‌ای، بهره‌برداری از بخش‌هایی که منجر به تولید شده‌اند نیز در فاز نخست این میدان جریان دارد و همزمان، مطالعات طرح توسعه فاز دوم از این میدان کلید خورده است.

وی با تاکید بر اینکه در سال‌های گذشته نسبت به توسعه میدان نفتی آزادگان کم‌لطفی شده است، افزود: شرکت مهندسی و توسعه نفت در ماه‌های اخیر با شتاب‌بخشی به فعالیت‌های انجام شده در این میدان مشترک نفتی، توانست چاه‌های جدیدی را وارد مدار تولید کند.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت به آبرسانی روستاهای همجوار با میدان‌های نفتی در غرب کارون اشاره کرد و گفت: شرکت مهندسی و توسعه نفت همسو با اجرای فعالیت‌های مسئولیت‌های اجتماعی، آبرسانی به مناطق همجوار با تاسیسات نفتی را مدیریت می‌کند.

شریفی در پایان خاطرنشان کرد: این شرکت (متن) آبرسانی پایدار به ۱۱ روستا در منطقه عملیاتی غرب کارون را در کنار پروژه انتقال نفت خام غرب کارون به پایانه خارک در دستور کار قرار داده است که تاکنون به ۱۰ روستا آبرسانی شده و آبرسانی به یک روستای باقی مانده نیز تا پایان امسال‌ انجام خواهد شد.

گفتنی است، نمایشگاه تخصصی صنعت نفت اهواز ۱۷ بهمن‌ماه امسال آغاز به‌کار کرد و ۲۰ بهمن‌ماه به کار خود پایان داد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.