دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
۹۹، سالی خوش برای کچاد
05 تیر 1400 - 10:45
شناسه : 14280
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با سرمایه ۵۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال صورت مالی دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ را منتشر کرد. در این راستا طی سال گذشته توانست افزایش ۱۹۵ درصدی در سود هر سهم، افزایش ۲۷۲ درصدی در سود خالص و افزایش ۲۵۳ درصدی در سود عملیاتی را تجربه کند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی چادرملو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دوره یاد شده، مبلغ ۱۷۰ هزار و ۹۳۲ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ سه هزار و ۸۰ ریال سود به ازای هر سهم را به خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته از افزایش ۱۹۵ درصدی برخوردار بود.

‌‌همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۲۵۱ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۱۶۵ هزار و ۹۷۶ میلیارد و ۸۸ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۱۶۵ هزار و ۳۹ میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

گفتنی است، کچاد در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۴۳ ریال و سود خالص را ۴۵ هزار و ۹۱۱ میلیارد و ۱۳۹ میلیون ریال قید کرد. ‌‌

شایان ذکر است که شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گزارش تلفیقی خود طی دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۲۰۷ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ سه هزار و ۴۵ ریال و سود خالص را ۱۶۹ هزار و ۴ میلیارد و ۳۸۸ میلیون ریال اعلام کرده است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.