شنبه, ۲۲ مرداد , ۱۴۰۱ Saturday, 13 August , 2022 ساعت ×
لبخند شاخص بورس دوامی نداشت
30 تیر 1401 - 10:42
شناسه : 30613
با اینکه روند حرکت شاخص کل بورس در آخرین روز معاملات هفته جاری صعودی شد اما این اوج‌گیری از پس جبران سقوط‌های شاخص برنیامد و در حالی که این شاخص در روز شنبه مورخ 25 تیرماه 1401 در رقم یک میلیون و ۴۸۰ هزار واحد ایستاده بود، در جایگاه یک میلیون و ۴۷۱ هزار واحد با هفته وداع گفت.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، شاخص کل بورس روز شنبه ۲۵ تیرماه  با ۱۰ هزار و یک واحد نزول تا رقم یک میلیون و ۴۸۰ هزار واحد سقوط کرد. این شاخص در روز یکشنبه ۲۶ تیرماه نیز ۱۰ هزار واحد دیگر سقوط کرد و در رقم یک میلیون و ۴۶۹ هزار واحد ایستاد.

اما در روز سه شنبه ۲۸ تیرماه در حالی که شاخص کل بورس در ساعات میانی معاملات توانسته بود روند صعودی به خود بگیرد و تا رقم یک میلیون و ۴۷۰ هزار وا حد نیز افزایش یافت، در ساعات پایانی دوباره نزولی شد و درنهایت با ۸۸۹ واحد کاهش در رقم ۱ میلیون و ۴۶۸  هزار واحد ایستاد.

روز چهارشنبه ۲۹ تیرماه، بورس پس از مدت‌ها سبزپوش شد و شاخص کل بورس با ۳۰۰۲ واحد افزایش به رقم یک میلیون و ۴۷۱ هزار واحد رسید. برخی تحلیلگران بر این باورند که انتشار اوراق، افزایش نرخ بهره بین بانکی و عرضه اولیه‌های غیرمتعارف دلایل اصلی ریزش بورس هستند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.