شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 20 April , 2024 ساعت ×
پیکان بورس به سمت پایین حرکت کرد
25 اردیبهشت 1401 - 15:28
شناسه : 27806
بر اساس گزارش‌های منتشر شده، شاخص کل بورس امروز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه، با پنج هزار و 431 واحد کاهش در رقم یک میلیون و 572 هزار واحد ایستاد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس با پنج هزار و ۴۳۱ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۵۷۲ هزار واحد ایستاد. این در حالی است که شاخص کل با معیار هم‌وزن ۳۲۵ واحد افزایش یافت و رقم ۴۴۴ هزار و ۹۷۲ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۸۱۱ هزار معامله انجام شد که ۷۴ هزار و ۵۸۶ میلیارد ریال ارزش داشت.

«پالاش نفت اصفهان»، «شرکت ملی صنایع مس ایران»، «فولادمبارکه اصفهان»، «پالایش نفت تهران» و «پالایش نفت بندرعباس»، نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل «گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید»، نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس داشتند.

در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس ایران با ۸۷ واحد کاهش در رقم ۲۱ هزار و ۴۸۹ واحد ایستاد و در این بازار ۴۲۵ هزار معامله به ارزش ۴۸ هزار و ۴۵۸ میلیارد ریال انجام شد.

شایان ذکر است که «پلیمر آریاساسول»، «پتروشیمی تندگویان»، «صنعتی مینو» و «پویا زرکان آبدره» نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل «نفت ایرانول» و «سرمایه‌گذاری صبا تامین» نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی شاخص کل فرابورس ایران گذاشتند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.